Witaj | Zaloguj się

Lekarz po godzinach

Angielski medyczny (medical english)

Językiem, który przez wieki pełnił rolę ‘kodu’ służącego medykom do komunikacji, był język łaciński. Obecnie jego funkcję przejmuje język angielski, który stał się uniwersalny dla wszystkich dziedzin, w tym dla medycyny. W języku angielskim powstają najciekawsze prace naukowe, prowadzone są liczne konferencje, tworzone są materiały edukacyjne dla środowisk lekarskich.

W związku z tym znajomość nomenklatury medycznej w języku angielskim stała się niezbędna dla każdego studenta medycyny i lekarza. Biorąc pod uwagę konieczność dokształcania się oraz specyfikę pracy służby zdrowia, powstała platforma edukacyjna MedicalEnglish24.com. Oferuje ona interaktywny kurs medycznego języka angielskiego Medical English Online dedykowany kadrze medycznej. Proponowana forma nauki pozwala na dowolny wybór miejsca i czasu każdej z lekcji.

Medical English Online - medyczny język angielski Online

MedicalEnglish24.com jest liderem na rynku kursów online medycznego języka angielskiego dla profesjonalistów z branży medycznej. Ta innowacyjna i przyjazna użytkownikowi platforma jest dostępna na MedPharmJobs.com.
MedicalEnglish24.com oferuje atrakcyjną, interaktywną formę nauki języka. Program MedicalEnglish.com jest skierowany do wszystkich pracowników branży medycznej. Celem platformy jest doskonalenie znajomości medycznego języka angielskiego, jak i zapewnianie informacji o różnych systemach opieki zdrowotnej w krajach anglojęzycznych.

Platforma dedykowana jest kadrze medycznej o zróżnicowanym poziomie znajomości języka angielskiego. Daje możliwość nauki na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Każdy poziom składa się z 8 modułów, a każdy moduł z 6 lekcji. Pierwsza lekcja jest darmowa. Użytkownik w zależności od preferencji może przystąpić do testu oceniającego poziom znajomości medycznego języka angielskiego od razu lub powtórzyć zagadnienia z proponowanej pierwszej lekcji i następnie przystąpić do rozwiązania testu poziomującego.

Kurs Medical English Online na platformie MedicalEnglish24.com pozwala na:

  • zwiększenie szansy n azdobycie pracy za granicą;
  • poznanie zagranicznych systemów opieki zdrowotnej;
  • rozpoczęcie miedzynarodowej kariery naukowej;
  • ulepszenie komunikacji z pacjentami anglojęzycznymi;
  • zrozumienie anglojęzycznych materiałów naukowych;
  • naukę medycznego języka angielskiego we własnym domu, w wybranym przez siebie czasie;
  • uzyskanie Medical English Certificate.